Ankle Boots
Natural leather
€20.12
Price
€20.12
Regular price:
€182.72
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€182.72
€24.75
Price
€24.75
Regular price:
€224.75
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€224.75
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 4259
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather + nubuck |
| Pattern : | plain |
| Color : | black |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 8,5 cm |
| Sole : | +/- 0,4 cm |
| Shaft height : | ca. 11 cm |
| Padding type : | leather lining |
| Available sizes : | 36 to 41 |