Ankle Boots
Natural leather
€17.28
Price
€17.28
Regular price:
€89.43
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€89.43
€21.25
Price
€21.25
Regular price:
€110.00
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€110.00
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 3688
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather |
| Pattern : | crocodile |
| Color : | navy blue |
| Fastening : | slip-on with sewn-in elastic |
| Heel height : | +/- 3,5 cm |
| Sole : | +/- 1,5 cm |
| Shaft height : | ca. 11 cm |
| Padding type : | leather lining |
| Available sizes : | 36 to 40 |