Lace-up Shoes
Natural leather
€25.41
Price
€25.41
Regular price:
€128.05
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€128.05
€31.25
Price
€31.25
Regular price:
€157.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€157.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 4296
Product description
Product description
Lace-ups
| Material : | natural leather nubuck |
| Pattern : | plain |
| Color : | black /red |
| Fastening : | laces + zipper |
| Heel height : | +/- 2,5 cm |
| Shaft height : | ca. 10,5 cm |
| Sole : | +/- 0,8 cm |
| Padding type : | cold |
| Available sizes : | 36 to 41 |