Ankle Boots
Natural leather
€17.28
Price
€17.28
Regular price:
€93.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€93.50
€21.25
Price
€21.25
Regular price:
€115.00
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€115.00
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 4934
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather |
| Pattern : | flowers on a grey background |
| Color : | grey + multicolor |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 10 cm |
| Sole : | +/- 0,4 cm |
| Shaft height : | ca. 10 cm |
| Padding type : | leather lining |
| Available sizes : | 37 to 41 |