Ankle Boots
Natural leather
€45.73
Price
€45.73
Regular price:
€140.24
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€140.24
€56.25
Price
€56.25
Regular price:
€172.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€172.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 6162
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather nubuck |
| Pattern : | plain with golden decoration |
| Color : | navy bleu + gold |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 9,5 cm |
| Sole : | +/- 0,5 cm |
| Shaft height : | ca. 13 cm |
| Padding type : | fleece insulation |
| Available sizes : | 36 to 41 |