Ankle Boots
Natural leather
€20.12
Price
€20.12
Regular price:
€142.07
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€142.07
€24.75
Price
€24.75
Regular price:
€174.75
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€174.75
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 3519
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather suede |
| Pattern : | plain |
| Color : | black |
| Fastening : | slip-on with sewn-in elastic |
| Heel height : | +/- 2,5 cm |
| Sole : | +/- 1 cm |
| Shaft height : | ca. 8 cm |
| Padding type : | leather lining |
| Available sizes : | 36 to 40 |