Ankle Boots
Natural leather
€37.60
Price
€37.60
Regular price:
€93.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€93.50
€46.25
Price
€46.25
Regular price:
€115.00
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€115.00
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 4275
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather nubuck + eco fur |
| Pattern : | plain with belt |
| Color : | black |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 4 cm |
| Sole : | +/- 2,5 cm |
| Shaft height : | ca. 17 cm |
| Padding type : | fleece insulation |
| Available sizes : | 36 to 41 |