Ankle Boots
Natural leather
€39.63
Price
€39.63
Regular price:
€188.01
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€188.01
€48.75
Price
€48.75
Regular price:
€231.25
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€231.25
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 4274
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather + nubuck |
| Pattern : | plain |
| Color : | black |
| Fastening : | zipper + sewn-in elastic |
| Heel height : | +/- 7,5 cm |
| Sole : | +/- 2,3 cm |
| Shaft height : | ca. 13 cm |
| Padding type : | fleece insulation |
| Available sizes : | 36 to 41 |