Ankle Boots - flat
Natural leather
€37.60
Price
€37.60
Regular price:
€208.33
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€208.33
€46.25
Price
€46.25
Regular price:
€256.25
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€256.25
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 5539
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather |
| Pattern : | stripes |
| Color : | black/purple |
| Fastening : | zipper + laces |
| Heel height : | +/- 2 cm |
| Sole : | +/- 0,6 cm |
| Shaft height : | ca. 14,5 cm |
| Padding type : | fleece insulation |
| Available sizes : | 37 to 41 |