Ankle Boots
Natural leather
€29.47
Price
€29.47
Regular price:
€116.87
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€116.87
€36.25
Price
€36.25
Regular price:
€143.75
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€143.75
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 4969
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather |
| Pattern : | mosaic |
| Color : | multicolor on red |
| Fastening : | slip-on |
| Heel height : | +/- 8,5 cm |
| Sole : | +/- 0,4 cm |
| Shaft height : | ca. 9,5 cm |
| Padding type : | leather lining |
| Available sizes : | 37 to 41 |