Ankle Boots
Natural leather
€37.60
Price
€37.60
Regular price:
€167.68
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€67.07
€46.25
Price
€46.25
Regular price:
€206.25
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€82.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 4549
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather |
| Pattern : | scales |
| Color : | silver/black |
| Fastening : | slip-on |
| Heel height : | +/- 8,5 cm |
| Sole : | +/- 0,4 cm |
| Shaft height : | ca. 9,5 cm |
| Padding type : | leather lining |
| Available sizes : | 37 to 41 |