Ankle Boots
Natural leather
€20.12
Price
€20.12
Regular price:
€91.46
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€91.46
€24.75
Price
€24.75
Regular price:
€112.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€112.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 6153
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather nubuck + metallic |
| Pattern : | plain |
| Color : | black + purple |
| Fastening : | slip-on with sewn-in elastic |
| Heel height : | +/- 9 cm |
| Sole : | +/- 0,4 cm |
| Shaft height : | ca. 11 cm |
| Padding type : | leather lining |
| Available sizes : | 36 to 41 |