Ankle Boots
Natural leather
€17.28
Price
€17.28
Regular price:
€110.77
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€110.77
€21.25
Price
€21.25
Regular price:
€136.25
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€136.25
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 6155
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain with belt |
| Color : | black |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 10,5 cm |
| Sole : | +/- 2,5 cm |
| Shaft height : | ca. 14 cm |
| Padding type : | fleece insulation |
| Available sizes : | 36 to 40 |