Ankle Boots
Natural leather
€177.85
Price
€177.85
Regular price:
€177.85
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€177.85
€218.75
Price
€218.75
Regular price:
€218.75
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€218.75
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 4222
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain |
| Color : | navy blue |
| Fastening : | slip-on |
| Heel height : | +/- 9,5 cm |
| Sole : | +/- 0,4 cm |
| Shaft height : | ca. 9 cm |
| Padding type : | leather lining |
| Available sizes : | 36 to 41 |