Ankle Boots
Natural leather
€29.47
Price
€29.47
Regular price:
€147.36
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€147.36
€36.25
Price
€36.25
Regular price:
€181.25
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€181.25
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 6156
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather nubuck |
| Pattern : | plain with belt |
| Color : | navy blue |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 10,5 cm |
| Sole : | +/- 2,5 cm |
| Shaft height : | ca. 14 cm |
| Padding type : | fleece insulation |
| Available sizes : | 36 to 40 |