Ankle Boots
Natural leather
€20.12
Price
€20.12
Regular price:
€182.72
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€182.72
€24.75
Price
€24.75
Regular price:
€224.75
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€224.75
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 4330
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain |
| Color : | navy blue |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 11,5 cm |
| Sole : | +/- 2 cm |
| Shaft height : | ca. 10 cm |
| Padding type : | fleece insulation |
| Available sizes : | 36 to 40 |