Ankle Boots
Natural leather
€17.28
Price
€17.28
Regular price:
€77.24
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€77.24
€21.25
Price
€21.25
Regular price:
€95.00
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€95.00
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 3863
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather + suede |
| Pattern : | plain |
| Color : | navy blue |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 2,2 cm |
| Sole : | +/- 0,98 cm |
| Shaft height : | ca. 11 cm |
| Padding type : | fleece insulation |
| Available sizes : | 37 to 41 |