Ankle Boots
Natural leather
€37.60
Price
€37.60
Regular price:
€77.24
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€77.24
€46.25
Price
€46.25
Regular price:
€95.00
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€95.00
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 3686
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather |
| Pattern : | crocodile |
| Color : | navy blue |
| Fastening : | slip-on with sewn-in elastic |
| Heel height : | +/- 3 cm |
| Sole : | +/- 0,7 cm |
| Shaft height : | ca. 8 cm |
| Padding type : | leather lining |
| Available sizes : | 36 to 40 |