Boots
Natural leather
€57.93
Price
€57.93
Regular price:
€243.70
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€243.70
€71.25
Price
€71.25
Regular price:
€299.75
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€299.75
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 5116
Product description
Product description
Boots
| Material : | natural leather nubuck |
| Pattern : | plain + silver heel |
| Color : | black + silver |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 9 cm |
| Sole : | +/- 0,4 cm |
| Shaft height : | ca. 36 cm |
| Padding type : | fleece insulation |
| Available sizes : | 37 to 41 |