Boots
Natural leather
€37.60
Price
€37.60
Regular price:
€274.19
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€274.19
€46.25
Price
€46.25
Regular price:
€337.25
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€337.25
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 95659
Product description
Product description
Boots
| Material : | natural leather nubuck |
| Pattern : | plain |
| Color : | burgundy |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 7,5 cm |
| Sole : | +/- 0,4 cm |
| Shaft height : | ca. 37 cm |
| Padding type : | fleece insulation |
| Available sizes : | 37 to 41 |