Hand Bag
Natural leather
€37.60
Price
€37.60
Regular price:
€111.79
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€111.79
€46.25
Price
€46.25
Regular price:
€137.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€137.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 5586
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain |
| Closure : | zipper + flap with turn lock |
| Compartment : | 1 |
| Interior : | 1 zip pocket |
| : | 1 open pocket |
| Exterior : | 1 zip pocket |
| Color : | red |
| Size : | W. 27 cm x H. 21 cm x D. 13 cm |
| Strap : | attachable 100 cm |
| Handles : | 32 cm |
| Accesories : | gold-colored |