Hand Bag
Natural leather
€214.43
Price
€214.43
Regular price:
€214.43
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€214.43
€263.75
Price
€263.75
Regular price:
€263.75
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€263.75
Product code: 5401
Product description
Product description
Leather Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain |
| Closure : | zipper |
| Compartment : | 2 - zip pocket between |
| Interior : | 1 zip pocket |
| : | 1 open pocket |
| Exterior : | 2 open pockets (front+back) |
| Color : | beige |
| Size : | W. 36 cm x H. 26 cm x D. 15 cm |
| Strap : | attachable 100 cm |
| Handles : | 45 cm |
| Accesories : | gold-colored |