Hand Bag
Natural leather
€37.60
Price
€37.60
without VAT
Regular price:
€107.72
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€107.72
€46.25
Price
€46.25
Regular price:
€132.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€132.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 6283
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain |
| Closure : | zipper |
| Compartment : | 1 |
| Interior : | 1 big zip sachet |
| Exterior : | decorative tassel |
| Color : | black |
| Size : | W. 34 cm x H. 30 cm x D. 16 cm |
| Strap : | attachable 110 cm |
| Handles : | metal covered with leather 35 cm |
| Accesories : | gold-colored |