Leather Bag
Natural leather
€78.25
Price
€78.25
Regular price:
€152.44
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€152.44
€96.25
Price
€96.25
Regular price:
€187.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€187.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 6232
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain |
| Closure : | inside flap |
| Compartment : | 2 |
| Interior : | 1 zip pocket |
| : | 2 open pockets |
| Exterior : | plain |
| Color : | black - sides : white/black/beige |
| Size : | W. 30 cm x H. 25 cm x D. 15 cm |
| Strap : | attachable max 100 cm |
| Handles : | 35 cm |
| Accesories : | silver-colored |