Leather Bag B3
Natural leather
€49.80
Price
€49.80
Regular price:
€152.44
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€152.44
€61.25
Price
€61.25
Regular price:
€187.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€187.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 5836
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | iridescent |
| Closure : | zipper |
| Compartment : | 2 - separated by a zippered pocket |
| Interior : | 1 zip pocket |
| Exterior : | 1 zip pocket |
| Color : | brown iridescent |
| Size : | W. 28 cm x H. 21 cm x D. 12 cm |
| Strap : | attachable max 100 cm |
| Handles : | 37 cm |
| Accesories : | gold-colored |