Leather Bag B3
Natural leather
€210.37
Price
€210.37
Regular price:
€210.37
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€210.37
€258.75
Price
€258.75
Regular price:
€258.75
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€258.75
Product code: 5857
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | dots |
| Closure : | zipper |
| Compartment : | 2 - separated by a zippered pocket |
| Interior : | 1 zip pocket |
| Exterior : | 1 zip pocket |
| Color : | multicolor on black |
| Size : | W. 28 cm x H. 21 cm x D. 12 cm |
| Strap : | attachable max 100 cm |
| Handles : | 37 cm |
| Accesories : | gold-colored |