Leather Bag
Natural leather
€66.06
Price
€66.06
Regular price:
€148.37
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€148.37
€81.25
Price
€81.25
Regular price:
€182.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€182.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 5325
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | quilted |
| Closure : | zipper |
| Compartment : | 2 - separated by a zippered pocket |
| Interior : | 1 zip pocket |
| : | 2 open pockets |
| Color : | powder pink |
| Size : | W. 29 cm x H. 23 cm x D. 14 cm |
| Strap : | 1 golden chain 53 cm + 1 attachable max 120 cm |
| Handles : | 29 cm |
| Accesories : | gold-colored |
