Shopper
Natural leather
€57.93
Price
€57.93
Regular price:
€115.85
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€115.85
€71.25
Price
€71.25
Regular price:
€142.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€142.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 5979
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain |
| Closure : | zipper + 2x press lock |
| Compartment : | 3 individual |
| Interior : | |
| Exterior : | plain |
| Color : | fuchsia |
| Size : | W. 26 cm x H.21 cm x D. 14 cm |
| Strap : | attachable 100 cm |
| Handles : | 33 cm |
| Accesories : | silver-colored |