Shopper
Natural leather
€39.63
Price
€39.63
Regular price:
€201.02
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€201.02
€48.75
Price
€48.75
Regular price:
€247.25
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€247.25
Product code: 5525
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain |
| Closure : | flap with press button |
| Compartment : | 1 |
| Interior : | 1 zip pocket |
| Exterior : | plain |
| Color : | red |
| Size : | W. 27 cm x H. 22 cm x D. 15 cm |
| Strap : | attachable 120 cm |
| Handles : | 42 cm |
| Accesories : | silver-colored |