Shoulder bag
Natural leather
€20.12
Price
€20.12
Regular price:
€117.89
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€117.89
€24.75
Price
€24.75
Regular price:
€145.00
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€145.00
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 6416
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | crocodile |
| Closure : | zipper + flap with magnetic lock |
| Compartment : | 1 |
| Interior : | 1 zip pocket |
| : | 1 open pocket |
| Exterior : | plain |
| Color : | pink |
| Size : | W. 26,5 cm x H. 18 cm x D. 10 cm |
| Strap : | adjustable 125 cm |
| Handles : | 22 cm |
| Accesories : | gold-colored |