Shoulderbag
Natural leather
€66.06
Price
€66.06
Regular price:
€115.85
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€115.85
€81.25
Price
€81.25
Regular price:
€142.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€142.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 5723
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain |
| Closure : | zipper + flap with turn lock |
| Compartment : | 1 |
| Interior : | 1 zip pocket |
| Exterior : | front - flap |
| Color : | blue |
| Size : | W. 26 cm x H. 21 cm x D. 9 cm |
| Strap : | 1 large 48 cm + 1 attachable max 125 cm |
| Handles : | 28 cm |
| Accesories : | gold-colored |