Shoulderbag
Natural leather
€170.53
Price
€170.53
Regular price:
€170.53
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€170.53
€209.75
Price
€209.75
Regular price:
€209.75
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€209.75
Product code: 5515
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | plain |
| Closure : | zipper + flap with decorative snap lock |
| Compartment : | 1 |
| Interior : | 1 zip pocket |
| : | 1 open pocket |
| Exterior : | flap + 1 open pocket |
| Color : | beige |
| Size : | W. 23 cm x H. 20 cm x D. 10 cm |
| Strap : | 1 attachable max 120 cm |
| Handles : | 23 cm |
| Accesories : | gold-colored |