Trunk bag
Natural leather
€45.73
Price
€45.73
Regular price:
€95.53
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€95.53
€56.25
Price
€56.25
Regular price:
€117.50
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€117.50
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 6017
Product description
Product description
Hand Bag
| Material : | natural leather |
| Pattern : | crocodile |
| Closure : | flap with bamboo lock |
| Compartment : | 1 |
| Interior : | 1 open pocket |
| Exterior : | plain |
| Color : | ecru |
| Size : | W. 22 cm x H. 15 cm x D. 7 cm |
| Strap : | attachable 125 cm |
| Handles : | bamboo 28 cm |
| Accesories : | gold-colored |