Ankle Boots - wide
Natural leather
€49.80
Price
€49.80
Regular price:
€121.95
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€121.95
€61.25
Price
€61.25
Regular price:
€150.00
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€150.00
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 2942
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather |
| Pattern : | snake |
| Color : | black |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 5 cm wedge |
| Sole : | +/- 2 cm |
| Shaft height : | ca. 12,5 cm |
| Padding type : | warm - wool insulation |
| Available sizes : | 36 to 41 |