Ankle Boots - wide
Natural leather
€39.63
Price
€39.63
Regular price:
€97.56
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€97.56
€48.75
Price
€48.75
Regular price:
€120.00
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
€120.00
Select product and size:
Individual variants may differ in price
Product code: 2936
Product description
Product description
Ankle Boots
| Material : | natural leather - wide fitting |
| Pattern : | plain |
| Color : | black |
| Fastening : | zipper |
| Heel height : | +/- 5 cm wedge |
| Sole : | +/- 2 cm |
| Shaft height : | ca. 12,5 cm |
| Padding type : | warm - wool insulation |
| Available sizes : | 36 to 41 |